Haber

Zonguldak Basket67 ekibi, Maharaja’nın formasını askıya aldı

Zonguldak Basket67 ekibi, Maharaja’nın formasını askıya aldı

ZONGULDAK – Diyarbakır’da trafik kazasında hayatını kaybeden Maharace Yasemin Buğdaycı’nın en son Zonguldak Basket67 takımında forma giydiği 7 numaralı forması askıya alındı. Kulüp Başkanı Kanat Tan, “Bizimle son kez oynadığı için giydiği 7 numaralı formayı askıya alacağız ve onun adına her yere yanımızda getireceğiz.”

Diyarbakır’da trafik kazasında hayatını kaybeden basketbolcu Maharace Yasemin Buğdaycı’nın en son forma giydiği Zonguldakspor Kadın Basketbol grubunun lideri Kanat Tan, “Zonguldakspor Kadın Basketbol olarak bu dönem 1. lige çıktık. Şampiyon olduk. .Kazamızda kaybettik.İdare kurulu toplantısı sonucunda alınan karara göre 7 numaralı formayı bir süreliğine askıya alıp bu dönem kendi formasını yaptıracak ve her konuda yanımızda olacaktır. Ailesine, tüm Zonguldakspor taraftarlarına, ailesine ve tüm taraftarlara sağlık diliyoruz.” .

Başkan Kanat Tan, 7 numaralı formayı askıya aldıklarını ve rastgele bir oyuncuya vermeyeceklerini söyledi. Tan, iç ve dış maçlara forma giyerek Buğdaycı’nın hatırasını yaşatacaklarını sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu